Elektrostymulacja

“Poczuj prąd w swoim łóżku“


Opinie

Od paru dobrych lat zglębiamy z chlopakiem klimaty BDSM-u i róznych fajnych gadżetów ze sklepów “S”...

czytaj...Dopiero raz próbowałem “zabaw z prądem”, trochę cykałem, ale się przemogłem...

czytaj...Jak sie raz wkrecisz w elektro to juz nie przestaniesz! Lecimy z koksem od pół roku...

czytaj...

Elektrostymulacja

Bezpieczna stymulacja z zestawami “Flick”

Odkryj fascynujący świat elektrycznej przyjemności z zestawami “Flick” - tylko intensywne odczucia przy pełnym bezpieczeństwie. Każdy wysokiej jakości zestaw do elektrostymulacji składa się z takich urządzeń, jak jednostka zasilająca, przewód, komplet elektrod samoprzylepnych, a także z akcesoriów do stymulacji poszczególnych części ciała, jak dilda, sondy, obręcze i szczypce. Do bezpiecznej elektrostymulacji potrzebny jest również wysokiej jakości lubrykant (zalecane są żele na bazie wody), który zapobiega poparzeniom.Elektryzujące doznania - maksymalna przyjemność

Odczucia dostarczane przez stymulację prądem o niskim napięciu są nieporównywalne z niczym innym. Stymulacja na najniższym poziomie wywołuje delikatne, przyjemne mrowienie. Przy zwiększaniu napięcia, mrowienie narasta, wzbudzając wysokie napięcie seksualne i w konsekwencji doprowadzając użytkownika lub użytkowniczkę do orgazmu. Zabawa natężeniem i częstotliwością pieszczot może być częścią fascynującej gry erotycznej, w szczególności, gdy zostanie przeprowadzona w klimatach dominacji i BDSM.Korzyści, jakie da Ci tylko elektrostymulacja:

  • • różnorodność doznań, uzyskana dzięki rozmaitym akcesoriom do stymulacji poszczególnych obszarów ciała
  • • kontrolowana intensywność przyjemności, dzięki regulacji napięcia i częstotliwości przepływającego prądu
  • • fascynujący klimat dominacji i podległości, jeśli oddasz kontroler swojemu partnerowi lub partnerce


Jeśli jesteś pasjonatem nietypowego seksu, na pewno zagustujesz w odczuciach, jakie daje elektrostymulacja. Wykorzystaj potencjał, jaki dają wysokiej klasy gadżety erotyczne, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swojej sypialni. Jeśli zastanawiasz się jeszcze, czy ten klimat to coś dla Ciebie, zdecyduj się na zakup podstawowego zestawu “Flick” E-60-E, w skład którego wchodzą urządzenia i akcesoria niezbędne każdemu nowicjuszowi - jednostka zasilająca z panelem kontrolnym, przewody i komplet elektrod samoprzylepnych. Dla osób chętnych na jeszcze więcej zabawy producent przygotował rozszerzony komplet “Flick” E-60-M, który dodatkowo zawiera jeszcze parę pętli przewodzących, tubkę żelu przewodzącego, a także wygodną sondę waginalno-analną, którą możesz dzielić ze swoim partnerem lub partnerką.

Kup