Elektrostymulacja

“Poczuj prąd w swoim łóżku“


ElektrostymulacjaOd paru dobrych lat zglębiamy z chlopakiem klimaty BDSM-u i róznych fajnych gadżetów ze sklepów “S”, ale elektroseksu spróbowaliśmy dopiero niedawno. Kupiliśmy sobie na rocznice związku zestaw “Flick” E-60-M, od razu ze wszystkimi fajnymi koncówkami ;) i doznania są niezapomniane, “mrowienie” to mało powiedziane. Polecam wszystkim, zwlaszcza żel przewodzący daje fajne odczucia, ale inne rzeczy też super…

Tina_KDopiero raz próbowałem “zabaw z prądem”, trochę cykałem, ale się przemogłem, ostatecznie nie jestem do końca przekonany. Fajne doznania daje pierścień przewodzący. Sonda mi nie przypadła do gustu z kolei, ale może jeszcze się przemogę.

Grid-78Jak sie raz wkrecisz w elektro to juz nie przestaniesz! Lecimy z koksem od pół roku, a nie wyobrażam sobie już seksu bez elektrod i sondy. Zaj*** doznania, polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którym “czegoś” brakuje w łóżku.

HaddyJestem pasjonatką elektrostymulacji, ale dopiero niedawno spróbowałam rozszerzonego zestawu Flick i jestem porażona tą jakością…! To jest klasa wykonania której nie znajdziesz u innych producentów.

UlaZNa początku jak dziewczyna mi zaproponowała kupienie tego zestawu to się przestraszyłem, bo to nie brzmiało zbyt bezpiecznie. Ale poczytałem trochę, zob aczyłem że sprzęt jest niezłej jakości i ogólnie jestem na tak. Po pierwszej próbie jestem dość zadowolony

jacek55Wszystkim polecam spróbować zabaw z elektrostymulacją, to jest coś więcej niż wibrator czy korek analny, tego się nie da z niczym porównać.

julie_n